میز گیمینگ یورکا مدل ERK-Z1s-Pro-43B-V2
میز گیمینگ یورکا مدل ERK-Z1s-Pro-43B-V2
میز گیمینگ یورکا مدل ERK-Z1s-Pro-43B-V2

میز گیمینگ یورکا مدل ERK-Z1s-Pro-43B-V2

کدمحصول : SKU-
7 روز اصالت و ضمانت کالا
ارسال فوری
100٪
24٪
19000000
25000000
افزودن به سبد

بررسی تخصصی

میز گیمینگ Z1S-Pro
تجربه بازی را با میز گیمینگ Z1S-Pro به سطح جدیدی ببرید. میز گیمینگ Z1S-Pro توسط گیمرها برای گیمرها طراحی شده است. شما میز گیمینگ بهتری برای کنسول یا PC نخواهید یافت. این میز دارای ویژگی‌های فراوانی از جمله نورپردازی RGB، سطح میز با بافت فیبر کربن صاف، قلاب هدفون، جای لیوان و پایه کنترلر می‌باشد.

### میز گیمینگ Z1S-Pro

**الهام گرفته از F-1**
**براکت‌های تثبیت‌کننده**
ما هرگز به سازش نپرداختیم و همیشه به حفظ ایمنی تجهیزات شما اهمیت دادیم. به همین دلیل میز گیمینگ Z1S-Pro با طراحی پایه‌های بسیار پایدار و مستحکم به شکل Z ساخته شده است. Z1S-Pro همچنین دارای فریم فلزی بسیار قوی زیر میز با بازوهای تثبیت‌کننده الهام‌گرفته از F-1 است که از لرزش میز در شرایط بازی شدید جلوگیری می‌کند. با اطمینان از اینکه میز گیمینگ Z1S-Pro شما به تقاضاهای شدید شما روز به روز پاسخ می‌دهد، تجربه بازی را به سطحی جدید برده و بهترین تجربه ممکن را پشتیبانی می‌کند.

### میز گیمینگ Z1S-Pro

**تجربه نورپردازی RGB فراگیر**
ببینید که میز گیمینگ Z1S-Pro شما با نورپردازی دینامیک RGB در پایه‌ها و سطح میز زنده می‌شود. فقط کابل USB را به کامپیوتر گیمینگ، لپ‌تاپ گیمینگ، Xbox یا PS4 خود وصل کنید و بوم! اتاق را روشن خواهید کرد. رنگ مورد علاقه خود یا نمایش نور چند رنگ دینامیک RGB را انتخاب کنید. تجربه بازی خود را با میز گیمینگ Z1S-Pro به سطحی که هرگز تجربه نکرده‌اید، ببرید.

### میز گیمینگ Z1S-Pro

**مدیریت کابل استاندارد**
میز گیمینگ Z1S-Pro از یک سیستم مدیریت کابل یکپارچه برخوردار است که در زیر و روی میز قرار دارد. با سیستم مدیریت کابل میز گیمینگ Z1S-Pro شامل یک سینی پنهان برای نوار برق و گذرگاه‌های کابل برای کامپیوتر گیمینگ، لپ‌تاپ گیمینگ، Xbox یا PS4 خود، از آشفتگی سیم‌ها جلوگیری کنید.

### میز گیمینگ Z1S-Pro

**تجهیزات؟ مشکلی نیست**
برای دستیابی به سطحی از تجربه بازی که شایسته آن هستید، تجهیزات برتر مورد نیاز است و شما نیاز به جایی برای نگهداری آن دارید. میز گیمینگ Z1S-Pro با ویژگی‌های اضافی فراوانی همراه است تا به شما کمک کند به اوج تجربه گیمینگ خود برسید.

1. قلاب هدفون گیمینگ
2. پایه کنترلر گیمینگ
3. جای لیوان
4. پد موس بزرگ گیمینگ
5. بافت فیبر کربن و مدیریت کابل

مشخصات

جنس بدنه

فولاد کربن

ارتفاع میز

77.5

گنجایش وزن

90 کیلوگرم

اندازه میز

61.5 * 113 cm